KEY - školenie 01.03 - 02.03.2019

KEY - školenie 01.03 - 02.03.2019   

Prvý marcový deň sme s našimi zákazníkmi prišli na pracovnú návštevu do San Donà di Piave k nášmu dlhoročnú obchodnými partnerovi a dodávateľovi, výrobcovi automatizačnej techniky, spoločnosti KEY automation. Program bol veľmi nabitý, preto sme začali hneď v ranných hodinách. Hostitelia nás previedli novou budovou, ktorú spoločnosť KEY dokončila len pred rokom a pol. Jedná sa o moderne poňatý komplex, pozostávajúci z dvoch podlaží. V prízemí sú vo väčšej miestnosti nainštalované rôzne inštalácie, ktoré si môžu návštevníci nielen prezrieť, ale aj vyskúšať. V ďalšej časti objektu je školiaca miestnosť. Nájdeme tu aj vývoj a skúšobne. V zadnej časti traktu je potom umiestnená výroba a sklad.

V školiacej miestnosti nás privítal majiteľ spoločnosti, ktorý nám predstavil históriu spoločnosti a jej hlavné míľniky. Zmienil sa o veľkom dôraze na kvalitu ich výrobkov a na etický kódex spoločnosti, ktorý aplikujú pri spolupráci so svojimi obchodnými partnermi a odberateľmi. V závere potom naznačil plány spoločnosti do najbližšie budúcnosti.

Nasledovala teoretická časť školenia, prehľad sortimentu, ktorý v súčasnej dobe spoločnosť KEY vyrába. Účastníci školenia mohli už v tejto časti do výkladu vstupovať a podeliť sa o svoje skúsenosti s konkrétneho výrobku, prípadne položiť doplňujúce otázky prítomnému technikovi a obchodnému zástupcovi. Zvláštna pozornosť bola venovaná modulom KUBE s bluetooth rozhraním a novým pohonom pre garážové brány HALO, ktorým sme sa mali venovať aj popoludní počas praktickej časti školenia.

Po vynikajúcom obede v tradičnej talianskej pizzerii, sme sa vrátili do miestnosti, v ktorej sú nainštalované rôzne aplikácie, na ktorých potom pokračovala praktická časť školenia. Najviac času školitelia venovali aplikácii pre mobilný telefón, cez ktorú sa komunikuje s rozhraním KUBE. Všetci si mohli vyskúšať a nastaviť ako verziu pre profesionálov KUBE PRO, tak i modul pre koncových zákazníkov KUBE. Každý dostal k dispozícii vlastný modul KUBE PRO, aby si mohol skúsiť, ako prebieha registrácia a následné nastavenie a ovládanie automatizačnej techniky prostredníctvom tohto rozhrania. Pozreli sme sa na inštaláciu a možné varianty inštalácie nového pohonu HALO. Nasledovala diskusia počas ktorej sa opäť preberali skúsenosti a poznatky, ktoré účastníci školenia získali pri práci s automatizačnou technikou a príslušenstvom značky KEY.

Po vyčerpávajúcom dni nasledovala večera s niekoľkými chodmi v malebnej štýlovej reštaurácii. Prítomné bolo aj celé vedenie spoločnosti KEY, takže sa mohlo pokračovať v ďalšej debate nielen o technických a obchodných záležitostiach, ale na rad prišli i rôzne záľuby a koníčky.

Ďakujeme spoločnosti KEY za pozvanie a za perfektne pripravený program.

 

Kompletnú fotogalériu nájdete TU.