NICE - školenie 21.2. - 22.2. 2019

NICE - školenie 21.2. - 22.2. 2019   

 

Každoročne organizuje spoločnosť KOVIAN, s.r.o. v zimných mesiacoch na začiatku roka nielen technické školenia vo svojom vlastnom školiacom stredisku, ale v spolupráci so svojimi dodávateľmi organizuje aj školenia v sídlach ich spoločností pre svojich obchodných partnerov. V tomto roku mali naši zákazníci možnosť navštíviť jedného z našich najväčších a najstarších dodávateľov, spoločnosť Nice z Talianska.

Prehliadka ich administratívnych budov, výrobného závodu a predstavenie nových výrobkov prebehli vo štvrtok 21. 02. 2019. Po krátkom zoznámení s históriou a organizačnou štruktúrou spoločnosti Nice mali naši zákazníci možnosť sa pozrieť, ako prebieha výroba automatizačnej techniky a príslušenstva. Ďalej im boli ukázané a vysvetlené skúšobné metódy, ktoré sa používajú nielen pri testovaní a certifikácii nových prototypov, ale aj existujúcich produkcií. Po obede sa všetci presunuli do showroomu v novej budove, kde im boli predstavené novinky, predovšetkým nové riadiace jednotky, wifi moduly a ovládacie prvky vybavené obojsmernou technológiou a technológiou s dlhým dosahom. Potom si naši zákazníci mohli jednotlivé aplikácie vyskúšať, výrobky si ohmatať a podeliť sa o svoje skúsenosti, ktoré získali pri inštalácii výrobkov Nice.

Školenie trvalo až do neskorých popoludňajších hodín a preto všetci uvítali návštevu vínnych pivníc Ornella Molon Traverso, ktorých tradícia siaha až do 17. storočia. Tu prebehla degustácia úžasných vín, počas ktorej majiteľka zoznámila prítomných s históriou pivníc a s odrodami vínnej révy, ktoré pestujú a z ktorých vyrábajú svoje vína. Nasledovala večera v reštaurácii, ktorá je súčasťou vínnych pivníc.

Na piatok bol pripravený doplňujúci program, ktorý spočíval v návšteve Benátok. Po plavbe na lodiach nasledovala prechádzka Benátkami s pútavým výkladom našej sprievodkyne, ktorá v Benátkach žije a preto okrem historických zaujímavostí a architektonických pamiatok zoznámila našich zákazníkov aj s každodennými radosťami a starosťami Benátčanov.

V sobotu sa potom účastníci školenia vydali späť do svojich domovov, obohatený nielen o nové poznatky zo svojho odboru, ale aj plní dojmov a zážitkov. V batožinovom priestore ich áut cinkala nejedna fľaša skvelého talianskeho vína, ktorá im doma pripomenie atmosféru tohto pobytu.

Ďakujeme spoločnosti Nice za skvelú organizáciu celého školenia a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie, či už u nás na Slovensku, alebo u nich v Taliansku.

 

Kompletnú fotogalériu nájdete TU :)