Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk

NOVINKA
Práve si prezerá 13 zákazníkov.
Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk  - 1[+] zväčšiť
Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk - 1/2Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk - 2/2
Kód: N PROVIEW
Tovar nie je na sklade a musí byť doobjednaný.
Cena za jednotku bez DPH:
178,10 €
213,72 € s DPH

+ KS
Volajte počas pracovných dní
od 8 do 16:30 hod., alebo píšte na objednavky@kovian.sk
(0)34 774 6006

Popis produktu

Spoločnosť Nice predstavuje Pro-View, nové multifunkčné rozhranie, ktoré zjednodušuje prácu inštalatéra, a špecializovanú aplikáciu MyNice Pro, ktorá umožňuje programovanie, riadenie a údržbu automatizačných systémov aj na diaľku.
 
Pro-View je jedinečný programovací nástroj najnovšej generácie určený pre inštalatéra. Vďaka svojim mnohým funkciám umožňuje Pro-View profesionálovi pracovať úplne pohodlne, čo uľahčuje riadenie operácií inštalácie, konfigurácie a údržby automatizácií Nice v rade Gate & Door pre brány, závory a garážové brány.
 
Inštalácia je ešte jednoduchšia a pohodlnejšia: pomocou aplikácie Pro-View a aplikácie MyNice Pro sú postupy konfigurácie inštalácie jednoduché a účinné a je možné ich pohodlne vykonať vo všetkých fázach automatizačného programovania prostredníctvom vášho smartphonu.
 
Aplikácia MyNice Pro uľahčuje prácu inštalatéra: s novou aplikáciou má inštalačný program k dispozícii sériu nástrojov, vďaka ktorým sú operácie okamžité. Jednoduchý sprievodca pomáha pri programovaní automatizácií, krátky popis každého parametra zjednodušuje postup konfigurácie a funkcia vyhľadávania umožňuje ľahko nájsť parameter potrebný na dokončenie inštalácie.
 
Lepšie zásahy do údržby: technológia Nice rozpozná automatizovanú riadiacu jednotku Gate & Door, na ktorej pracujete, čo vám umožní skontrolovať a aktualizovať firmvér, prečítať si príslušnú príručku a získať prístup k všetkým parametrom pomocou funkcie vyhľadávania.
 
Nie je potrebné sa pohybovať, aby ste sa dostali k zákazníkom: ak zákazník zavolá na výmenu diaľkového ovládača alebo na doplnenie diaľkového ovládača, je možné vstúpiť do inštalačnej databázy zákazníka, odstrániť predchádzajúci diaľkový ovládač a priradiť nový. Všetko z pohodlia kancelárie.
 
S Nice Cloudom máte všetko, čo potrebujete, vždy pod kontrolou: vo vyhradenom priestore Nice Cloud môžete celú spoločnosť spravovať a monitorovať z jediného palubného panela. Zoznam inštalatérov, geolokácia zákazníkov na geografickej mape, prehľad zásahov a štatistické údaje sú ľahko dostupné prostredníctvom prístupu do vášho priestoru, zvýšenia efektívnosti a skrátenia doby odozvy.
 
Viac služieb a bližšie k profesionálom vďaka aplikácii Nice Pro-View a MyNice Pro!
 
 
 
Technické parametre
Napájací konektormicroUSB conektor 5
Rozmer113x64x33
Stupeň ochrany30 IP
Váha0,1 kg
Na stiahnutie
Recenzie zákazníkov
Pridať príspevok
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.