SHOP ROKU 2020 - HLASOVANIE

SHOP ROKU 2020 - HLASOVANIE    Nájdite si minútku na hlasovanie.

 

Súťaž o Shop roku je opäť tu!

Priatelia,

súťaž o Shop roku je tento rok opäť tu. Tak ako každý rok sa snažíme vylepšiť náš e-shop a čo najviac uľahčiť nákup našim zákazníkom. Pre tento rok to bolo napríklad pridanie možnosti platby kartou, import faktúr pomocou formátu ISDOC, čo ocenili hlavne väčšie firmy, vylepšili sme zákaznícky účet... Taktiež sme sa tento rok vybrali ekologickou cestou a začali sme faktúry zasielať elektronicky. Otvorili sme nové reklamačné oddelenie a mnoho ďalšieho. A práve vaše hlasy za našu prácu sú pre nás odmenou.

 

Čo je Shop roku?

Shop roku hľadá najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba. Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk tradične vyhlási v súťaži Shop Roku najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2020.

 

Ako nám dať hlas?

Stačí kliknúť na odkaz "HLASOVAŤ", ktorý vás automaticky hodí na stránku hlasovania, kde stačí napísať svoj email. Následne na vašu emailovú adresu príde odkaz, ktorý stačí potvrdiť a váš hlas je platný. Do tejto súťaže sme zapojili oba naše e-shopy. Hlasy nám tak môžete dať rovno dva :) v prvom odkaze za slovenský e-shop a v druhom odkaze za český. Ďakujeme, že nás podporíte :)
 
Hlasovať za slovenskú verziu stránky: https://bit.ly/HLASOVANIESK
Hlasovať za českú verziu stránky: https://bit.ly/HLASOVANIECZ
 

ĎAKUJEME ZA KAŽDÝ JEDEN HLAS!

 


Váš tím KOVIAN