rozhranie pre zariadenia s konektorom BUS T4 podporuje Android a IOS

Novinka
rozhranie pre zariadenia s konektorom BUS T4 podporuje Android a IOS
rozhranie pre zariadenia s konektorom BUS T4 podporuje Android a IOS - slide 0
rozhranie pre zariadenia s konektorom BUS T4 podporuje Android a IOS - slide 1
Kód produktu: N PROVIEW
Skladom 25 ks - pripravené na odoslanie
U vás môže byť už 25.06.2024
NICE
KS
Cena za jednotku bez DPH:
232,26 €
Cena s DPH
278,71 €
Volajte v pracovné dni od 8 do 16.30 hod alebo píšte na objednavky@kovian.sk
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
+421 347 746 006

Popis produktu

Nové rozhranie PRO-VIEW - prog. jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4

Inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie,SK/CZ jazyk

Potrebné N IBT4N podporuje Android a IOS

Pro-View, Nice cutting-edge programming tool for the installer from Nice Group on Vimeo.

Spoločnosť Nice predstavuje Pro-View, nové multifunkčné rozhranie, ktoré zjednodušuje prácu inštalatéra, a špecializovanú aplikáciu MyNice Pro, ktorá umožňuje programovanie, riadenie a údržbu automatizačných systémov aj na diaľku.
Pro-View je jedinečný programovací nástroj najnovšej generácie určený pre inštalatéra. Vďaka svojim mnohým funkciám umožňuje Pro-View profesionálovi pracovať úplne pohodlne, čo uľahčuje riadenie operácií inštalácie, konfigurácie a údržby automatizácií Nice v rade Gate & Door pre brány, závory a garážové brány.
Inštalácia je ešte jednoduchšia a pohodlnejšia: pomocou aplikácie Pro-View a aplikácie MyNice Pro sú postupy konfigurácie inštalácie jednoduché a účinné a je možné ich pohodlne vykonať vo všetkých fázach automatizačného programovania prostredníctvom vášho smartphonu.
Aplikácia MyNice Pro uľahčuje prácu inštalatéra: s novou aplikáciou má inštalačný program k dispozícii sériu nástrojov, vďaka ktorým sú operácie okamžité. Jednoduchý sprievodca pomáha pri programovaní automatizácií, krátky popis každého parametra zjednodušuje postup konfigurácie a funkcia vyhľadávania umožňuje ľahko nájsť parameter potrebný na dokončenie inštalácie.
Lepšie zásahy do údržby: technológia Nice rozpozná automatizovanú riadiacu jednotku Gate & Door, na ktorej pracujete, čo vám umožní skontrolovať a aktualizovať firmvér, prečítať si príslušnú príručku a získať prístup k všetkým parametrom pomocou funkcie vyhľadávania.
Nie je potrebné sa pohybovať, aby ste sa dostali k zákazníkom: ak zákazník zavolá na výmenu diaľkového ovládača alebo na doplnenie diaľkového ovládača, je možné vstúpiť do inštalačnej databázy zákazníka, odstrániť predchádzajúci diaľkový ovládač a priradiť nový. Všetko z pohodlia kancelárie.
S Nice Cloudom máte všetko, čo potrebujete, vždy pod kontrolou: vo vyhradenom priestore Nice Cloud môžete celú spoločnosť spravovať a monitorovať z jediného palubného panela. Zoznam inštalatérov, geolokácia zákazníkov na geografickej mape, prehľad zásahov a štatistické údaje sú ľahko dostupné prostredníctvom prístupu do vášho priestoru, zvýšenia efektívnosti a skrátenia doby odozvy.
Viac služieb a bližšie k profesionálom vďaka aplikácii Nice Pro-View a MyNice Pro!

Technické parametre

Hmotnosť 0.38 kg
Objednávky odosielame do 48 hodín
8 000 m2 vlastných skladových priestorov
50 odborníkov, ktorí sú pripravení vám poradiť
Zľavy pre kováčov a železiarstvá