O nás

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov už s dlhoročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a doplnkového sortimentu pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka efektívnemu tímu ľudí a modernej technológii výroby. Veľká časť nášho sortimentu pochádza z vlastnej produkcie, čo nám umožňuje flexibilne rozširovať a obohacovať sortiment o nové prvky. O týchto novinkách sa naši zákazníci môžu informovať prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj náročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov. Vlastným rozvozom šetríme Váš drahocenný čas i prostriedky.

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. má dobrú spoluprácu so zahraničnými dodávateľmi. Riadime sa požiadavkami našich zákazníkov, aby sme skvalitnili služby a výrobu. Majitelia sú v každodennom kontakte s výrobou, čo zaručuje stálu kvalitu a Vašu spokojnosť. Našim cieľom nie je ohúriť Vás veľkými zľavami, ale stabilne nízkou konečnou cenou, ktorú sa snažíme držať najnižšiu na trhu. Budeme radi, keď nás oslovíte. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu s Vami.

Zamestnanci spoločnosti KOVIAN.