Kód produktu: C902IX16
KOVIAN, s.r.o.i
Varianty
NáhľadKódPovrch Materiál Dĺžka. [mm]Priemer [mm]HmotnosťSkladCenaKúpiť
Profil U ø 16 mm, L = 1000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/16-1Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3041000161.5 kg
Viac ako 300 ks
Profil U ø 16 mm, L = 2000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/16-2Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3042000163 kg
Viac ako 150 ks
Profil U ø 16 mm, L = 3000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/16-3Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3043000164.5 kg
Skladom 107 ks
Profil U ø 16 mm, L = 4000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/16-4Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3044000166 kg
Skladom 80 ks
Profil U ø 16 mm, L = 5000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/16-5Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3045000167.5 kg
Skladom 64 ks
Profil U ø 16 mm, L = 6000 mm, pre posuvné brány, AISI 304