Kód produktu: C902IX20
KOVIAN, s.r.o.i
Varianty
NáhľadKódPovrch Materiál Dĺžka. [mm]Priemer [mm]HmotnosťSkladCenaKúpiť
Profil U ø 20 mm, L = 1000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/20-1Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3041000201.5 kg
Viac ako 200 ks
Profil U ø 20 mm, L = 2000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/20-2Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3042000203 kg
Skladom 126 ks
Profil U ø 20 mm, L = 3000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/20-3Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3043000204.5 kg
Skladom 84 ks
Profil U ø 20 mm, L = 4000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/20-4Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3044000206 kg
Skladom 63 ks
Profil U ø 20 mm, L = 5000 mm, pre posuvné brány, AISI 304
C902IX/20-5Bez povrchovej úpravyNerez AISI 3045000207.5 kg
Skladom 50 ks
Profil U ø 20 mm, L = 6000 mm, pre posuvné brány, AISI 304